• Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Poptávka
Rezervace ubytování
  • Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Pro získání 10% slevy   klikni zde

Vážení a milí hosté, na základě aktuálních nadnárodních a národních opatření je Grandhotel Nabokov do odvolání uzavřen, na období do 30.4. nepřijímáme žádné rezervace. O aktuálním stavu Vás budeme pravidelně informovat. V současné době pro Vás připravujeme speciální nabídky na letní období a těšíme se, že Vás v Grandhotelu Nabokov budeme moci opět brzy přivítat. Pokud nedojde ke zhoršení epidemiologické situace, Grandhotel Nabokov měl být znovu uveden do provozu od 1.7.2020.

0

POBYT S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM / PARKOVÁNÍ

Dobře vychovaní domácí mazlíčci (pes, kočka) jsou v Grandhotelu Nabokov vítáni. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za poplatek 300,- CZK / noc.

Zvířata mají zakázaný vstup do hotelové restaurace i na léčebné a wellness oddělení.

Hosté Grandhotelu Nabokov mají možnost zaparkovat auto v centrálním parkovacím domě (hlídané, zastřešené a pojištěné parkování) - poplatek 160,-CZK / noc.

Počet vyhrazených parkovacích míst je omezen, doporučujeme rezervaci předem. Parkovací dům se nachází cca 350 metrů od hotelu.

0

TRANSFERY

Nabízíme zajištění transferu z mariánskolázeňského nádraží, karlovarského a pražského letiště.

Ceny na vyžádání – neváhejte nás kontaktovat.

0

SALONEK

K dispozici je malý konferenční salonek s možností využití pro rodinné oslavy, firemní akce, teambuildingy, školení, atd.

„Neváhejte nás kontaktovat – rádi Vám zašleme nabídku na míru.“