• Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Poptávka
Rezervace ubytování
  • Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Pro získání 10% slevy   klikni zde

Vážení a milí hosté, od 1.7.2020 je pro Vás Grandhotel Nabokov opět otevřen! Neváhejte nás kontaktovat na reservation,hotelnabokov,cz se svou poptávkou - těšíme se, že Vás budeme moci brzo přivítat!

0

LÁZEŇSKÝ POBYT S ČERPÁNÍM PŘÍSPĚVKU MMR

V Grandhotelu Nabokov je možná rezervace lázeňského pobytu s využitím příspěvku MMR.

Vzhledem k enormnímu zájmu o využití příspěvku Vás prosíme zasílat poptávky / rezervace písemně na email - reservation,hotelnabokov,cz; s cenovou nabídkou Vás budeme kontaktovat co nejdřive.

Limit akceptovatelných voucherů je pro každé lázeňské zařízení omezen využití lázeňského voucheru pro danou rezervaci musí být tedy vždy ze strany Grandhotelu Nabokov předem potvrzenoDěkujeme za pochopení.

0

POBYT S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM / PARKOVÁNÍ

Dobře vychovaní domácí mazlíčci (pes, kočka) jsou v Grandhotelu Nabokov vítáni. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za poplatek 300,- CZK / noc.

Zvířata mají zakázaný vstup do hotelové restaurace i na léčebné a wellness oddělení.

Hosté Grandhotelu Nabokov mají možnost zaparkovat auto v centrálním parkovacím domě (hlídané, zastřešené a pojištěné parkování) - poplatek 160,-CZK / noc.

Počet vyhrazených parkovacích míst je omezen, doporučujeme rezervaci předem. Parkovací dům se nachází cca 350 metrů od hotelu.

0

SALONEK

K dispozici je malý konferenční salonek s možností využití pro rodinné oslavy, firemní akce, teambuildingy, školení, atd.

„Neváhejte nás kontaktovat – rádi Vám zašleme nabídku na míru.“