• Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Poptávka
Rezervace ubytování
  • Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Pro získání 10% slevy   klikni zde

Vážení a milí hosté, v souladu s vládními opatřeními je Grandhotel Nabokov prozatím uzavřen.
O dalším vývoji Vás v závislosti na aktuální situaci budeme informovat, v současné době lze předpokládat uzavření do konce ledna 2021.
Těšíme se na shledanou v nejbližším možném termínu v roce 2021.

0

LÁZEŇSKÝ POBYT S ČERPÁNÍM PŘÍSPĚVKU MMR

V Grandhotelu Nabokov je možná rezervace lázeňského pobytu s využitím příspěvku MMR. Poptávky / rezervace zasílejte prosím písemně na email reservation,hotelnabokov,cz; pro účely čerpání státního příspěvku nabízíme tyto balíčky: Léčebný pobyt Light, Komplexní léčebný pobyt, Medical, event. Lázně na zkoušku.

Limit akceptovatelných voucherů je pro každé lázeňské zařízení omezen -  využití lázeňského voucheru pro danou rezervaci musí být tedy vždy ze strany Grandhotelu Nabokov předem potvrzeno. Děkujeme za pochopení.

Dle informace ze dne 30.12.20 Evropská komise vydala Rozhodnutí o prodloužení COVID programů, vč. COVID lázně.  MMR připravuje vyhlášení nové výzvy pro pobyty realizované nejdéle do 30.6.2021. Přesné podmínky čerpání v rámci nové výzvy se v současné době nastavují a budou teprve zveřejněny. O aktuální situaci Vás budeme informovat.

0

POBYT S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM / PARKOVÁNÍ

Dobře vychovaní domácí mazlíčci (pes, kočka) jsou v Grandhotelu Nabokov vítáni. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za poplatek 300,- CZK / noc.

Zvířata mají zakázaný vstup do hotelové restaurace i na léčebné a wellness oddělení.

Hosté Grandhotelu Nabokov mají možnost zaparkovat auto v centrálním parkovacím domě (hlídané, zastřešené a pojištěné parkování) - poplatek 160,-CZK / noc.

Počet vyhrazených parkovacích míst je omezen, doporučujeme rezervaci předem. Parkovací dům se nachází cca 350 metrů od hotelu.

0

SALONEK

K dispozici je malý konferenční salonek s možností využití pro rodinné oslavy, firemní akce, teambuildingy, školení, atd.

„Neváhejte nás kontaktovat – rádi Vám zašleme nabídku na míru.“