• Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Poptávka
Rezervace ubytování
  • Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Pro získání 10% slevy   klikni zde

Vážení a milí hosté, s velkou radostí oznamujeme, že Grandhotel Nabokov se opět otevírá v neděli 23.5.2021.
Těšíme se Vás!
Při check-inu je nutné předložit:
potvrzení o provedeném RT-PCR nebo POC (antigenním) testu na SARS CoV-2 s negativním výsledkem, test musí být absolvovaný nejdéle 48 hodin před nástupem; nebo
certifikát Ministerstva zdravotnictví o ukončeném očkování  (po 2. dávce); nebo
potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19, přičemž doba od prvního pozitivního testu není delší než 180 dní.

0

LÁZEŇSKÝ POBYT S ČERPÁNÍM PŘÍSPĚVKU MMR

V Grandhotelu Nabokov je možná rezervace lázeňského pobytu s využitím příspěvku MMR. Poptávky / rezervace zasílejte prosím písemně na email reservation,hotelnabokov,cz; pro účely čerpání státního příspěvku nabízíme tyto balíčky: Léčebný pobyt Light, Komplexní léčebný pobyt, Pocovidový balíček, Medical, event. Lázně na zkoušku.

Limit akceptovatelných voucherů je pro každé lázeňské zařízení omezen -  využití lázeňského voucheru pro danou rezervaci musí být tedy vždy ze strany Grandhotelu Nabokov předem potvrzeno. Děkujeme za pochopení.

9. března 2021 Evropská komise vydala Rozhodnutí o prodloužení dotačního titulu COVID -Lázně do 31.12.2021. Základní podmínky pro uplatnění voucheru (pobyt minimálně 6 nocí a 5 procedur, sleva ve výši 4000,- pro dospělé osoby s trvalým pobytem v EU/EEA) se nemění. Přesné podmínky čerpání v rámci nové výzvy budou teprve zveřejněny. 

0

POBYT S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM / PARKOVÁNÍ

Dobře vychovaní domácí mazlíčci (pes, kočka) jsou v Grandhotelu Nabokov vítáni. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za poplatek 300,- CZK / noc.

Zvířata mají zakázaný vstup do hotelové restaurace i na léčebné a wellness oddělení.

Hosté Grandhotelu Nabokov mají možnost zaparkovat auto v centrálním parkovacím domě (hlídané, zastřešené a pojištěné parkování) - poplatek 200,-CZK / noc. Parkovací dům se nachází cca 350 metrů od hotelu.

Parkovat je možné i na ulici před hotelem, kde se nachází parkovací automat. Základní denní sazba - 80 CZK: 

0

SALONEK

K dispozici je malý konferenční salonek s možností využití pro rodinné oslavy, firemní akce, teambuildingy, školení, atd.

„Neváhejte nás kontaktovat – rádi Vám zašleme nabídku na míru.“