• Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Poptávka
Rezervace ubytování
  • Přímá komunikace s hotelem
  • Změny v rezervaci zdarma
  • Program stálých klientů
odeslat
Pro získání 10% slevy   klikni zde

Masáž aroma

0

Zařazení procedury:
Vedlejší procedura, volně prodejná.

Charakter procedury:
Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním hlazení, tření a tlaku zmírňovat bolesti a stres. Urychluje odstranění povrchových zrohovatělých zbytků kůže, normalizuje napětí kůže, podkoží a v hloubce i svalových struktur, zlepšuje svalovou činnost, zlepšuje krevní oběh a navozuje celkové příjemné pocity. Masáž je nejstarší formou terapie.

Průběh procedury:
Za pomoci speciálních hmatů spolu s éterickými oleji masér/ka uvolňuje měkké tkáně a navozuje relaxaci. Dochází k obnově buněk a odplavují se toxické látky z těla. Masáž probíhá vleže na břiše.

Hlavní indikace:
Onemocnění a bolesti páteře a kloubů, chronické revmatické choroby, choroby krevního oběhu a dýchacího systému, nervové poruchy, rekonvalescence po těžkých úrazech, onemocněních a stavy po celkovém vyčerpání, stresu a svalové únavě.

Hlavní kontraindikace:
Všechny horečnaté, infekční a akutní zánětlivé stavy, všechna onkologická onemocnění, stavy vyžadující naprostý klid, kožní a hnisavé a plísňové infekce, porušení celistvosti kůže v místě aplikované masáže, dekompenzované (neléčené) onemocnění srdce a cév, křečové žíly v místě aplikace masáže, otoky v místě aplikace, některá krvácivá onemocnění, pokročilá ateroskleróza a osteoporóza, gravidita

Trvání procedury:
50 (celková) nebo 25 (částečná) minut celkem

Co si vzít s sebou na proceduru:
Na tuto proceduru nepotřebuje klient žádné speciální oblečení ani vybavení.